FAQ - Darmowe strony i fotoblogi

Temat: Kanał filmowy Gazeta.pl w telefonach Nokia
W ramach współpracy Agory z firmą Nokia, użytkownicy telefonów komórkowych Nokia mogą oglądać materiały filmowe z Wideo.Gazeta.pl oraz słuchać audycji radiowych TOK FM i internetowego radia Tuba.fm..

Nokia Video Center umożliwia pobranie na telefon komórkowy filmów w popularnym formacie MP4. Kanał filmowy Gazeta.pl w telefonach Nokia jest na bieżąco aktualizowany i obejmuje najnowsze wiadomości, wydarzenia sportowe portalu Sport.pl i nagrania wideo audycji radiowych TOK FM.
W ramach bezpłatnej usługi Nokia Video Center, obok kanału Gazeta.pl dostępne są również filmy takich marek jak Reuters czy YouTube.

Oprócz materiałów wideo, w urządzeniach Nokia można również posłuchać najlepszych, wybranych audycji radiowych TOK FM w formacie MP3, czyli podcastów. Są one dostępne w katalogu Nokia Podcasting. Audycje zostały podzielone na 9 kategorii tematycznych, m.in. gospodarcze, polityczne, czy kulturalne.

Dzięki kolejnej usłudze Nokia - Internet Radio - użytkownik może słuchać wszystkich stacji z portfolio Tuba.fm bezpośrednio w swoim telefonie komórkowym.
Technologia Nokii umożliwia dostęp do samej usługi w maksymalnie uproszczony sposób, a jakość transmisji - 96 kbps - gwarantuje doskonały odbiór przy wysokiej jakości dźwięku. Odbiór Tuby.fm poprzez serwis Nokii jest dostępny dla telefonów N - series.

Serwis Tuba.fm, działający od października 2007, to pierwsze polskie radio w internecie, w którym słuchacze mają bezpośredni wpływ na prezentowaną muzykę. Użytkownicy platformy mogą słuchać i współtworzyć program takich kanałów, jak: Roxy Fresh, Roxy Rewind, Złote Przeboje'80, Złote Przeboje Coffee House, Kiss the Flow, Kiss the Beat, Kiss Hitlist oraz stacji stworzonej okazjonalnie - aktualnie Love Songs, a także włączyć stacje dobrze znane z eteru: Złote Przeboje, Roxy FM i TOK FM.

Korzystanie z serwisów Agory w Nokia Video Center, Nokia Podcasting oraz Nokia Internet Radio jest bezpłatne. Opłata pobierana przez operatora sieci komórkowej za pobranie pliku wideo lub audio jest uzależniona od posiadanej taryfy.

Serwisy są wbudowane w najnowszych telefonach komórkowych Nokia z rodziny N-series. Aplikację Nokia Podcasting można także pobrać za darmo ze strony europe.nokia.com. Jest ona kompatybilna z 21 modelami Nokia: N-series, E-series, 5700 XpressMusic.

(ź)Agora
Źródło: forum-sonyericsson.eu/viewtopic.php?t=3045Temat: BUDKA SUFLERA - Zawsze czegoś brak
BUDKA SUFLERA - Zawsze czegoś brak01. Pejzaż bez słów
02. Czasem warto zacząć jeszcze raz
03. Jesienny pamiętnik
04. Zostań jeszcze
05. Sięgnąć gwiazd
06. Ukryty lew
07. Bar echo
08. Wieczorem przy Krakowskiej Bramie
09. Bądź kiedy wrócę
10. O nie, o nie
11. Na pocztowce z Kaliforni
12. Życie co dzień pisze wiersze
13. Rzeka, którą płynę
14. Póki jeszcze mamy na coś czas

Sony Music Polska
_________________________

Legendarny lubelski band obchodzi swoje 35 urodziny wydając nowy album zawierający premierowe kompozycje. Płyta jest z nami zaledwie od przedwczoraj, kiedy to ukazała się w sklepach, a ja miałem ją okazję dokładnie przesłuchać.

Album promuje singiel „Sięgnąć gwiazd”, który od 9 października 2009 gości na radiowych antenach. Budka to teraz oficjalnie trio, od czasu do czasu uzupełniane muzykami sesyjnymi, bądź muzykami na koncerty. W realizacji płyty udział wzięli również : Mirosław Stępień - gitara basowa, twórca partii kwintetu smyczkowego, Piotr Kominek - instrumenty klawiszowe, Łukasz Pilch - gitary, Anna Patynek - instrumenty perkusyjne i Tatiana Rupik, Małgorzata Orczyk, wykonanie i pomysł chórków. w realizacji albumu pomogli również muzycy kwintetu smyczkowego Filharmonii Lubelskiej oraz kilka innych osób, których tu nie wspomnę, a nazwiska ich znajdziecie na książeczce dołączonej do płyty.

Zespół o płycie:

„W dobrej płycie musi być spontaniczność. Ale ważny jest też rodzaj ciągłości twórczej. Staraliśmy się, żeby na tej płycie była i stara Budka, i trochę współczesności, rytmu i kolorów dzisiejszej ulicy. Czy nam się to udało, ocenią fani.” – Romuald Lipko

„Najważniejsi są fani! To jedyny istotny element całej zabawy. Artysta kiedy nagrywa następną płytę, myśli o publiczności. Nie tyle o tym, żeby ją zdobyć, ale by ją zatrzymać. I żeby to, co się robi, wciąż było na bardzo wysokim poziomie.” – Krzysztof Cugowski

„Nowa płyta ma treść, która jest jednym wielkim komentarzem do prawie czterech naszych dekad na scenie. Adresowana jest do czterech pokoleń naszych fanów. Oni ją ocenią.” – Tomasz Zeliszewski


Płyta ma wyraźnie podtekst rozliczeniowo-wspomnieniowy.
No cóż... 35 lat na scenie skłania do podsumowań, stąd i ta płyta. Trudno odmówić muzykom inwencji i weny muzycznej oraz pewnej płodności kompozycyjnej, bowiem wszystkie nagrania są dopracowane i przemyślane po prostu na maksa.

I fajnie tak wsłuchać się w te melodie... Czasem słychać tam młodego Cugowskiego z czasu buntu, z czasów "Cienia wielkiej góry", czasem, jak się wsłuchać jest Budka lat 80-tych, z czasów "Jolki", ale jest i zespół nowocześnie brzmiący z fantastycznymi "czarnymi" chórkami, pięknymi, takimi "rozmarzonymi" partiami gitar czy ciekawymi, świeżymi aranżacjami. I to jest moc Budki Suflera i to jest ich wspaniały potencjał...

Coraz więcej tekstów na płycie jest autorstwa perkusisty Tomka Zeliszewskiego, widać, że pracuje nad swoim warsztatem tekściarza, bowiem są one z albumu na album lepsze...

Bardzo trudno mi oceniać płytę, która nie wnosi niczego nowego, poza tym, że kolejny raz udowadnia nam, że lubelscy muzycy w pełni zasługują na swoje miejsce w kanonie polskiej muzyki rockowej, miejsce należne i na górnej półce ma się rozumieć. Malo u nas takich kapel...
Płyta zawiera moim skromnym zdaniem 14 potencjalnych przebojów i dawno już nie słyszałem tylu dobrych kawałków razem na płycie Budki.

Do albumu dołączona jest bogata książeczka ze wszystkimi tekstami, przemyśleniami muzyków na temat swoich lat na scenie i fajnymi zdjęciami całej trójki.

Z ciekawostek : zespół umożliwił pobranie kilku dzwonków do komórek po wysłaniu SMS-a z kodem piosenki. Trochę drogo , bo za 2,44 - 3,66 albo 6,01 złotego, ale fani pewnie zapłacą dodatkowe grosze...

Cała przyjemność posiadania płytki tylko 29,99, nawet nieźle, ale na samym dole napisano : Patronat honorowy płyty : Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Płyta dobra, równa i spójna. Przemyślany każdy akord. I co najważniejsze : nie męczy słuchacza. Polecam

7/10 gwiazdek

(C)Mirenium 2009 All Rights Reserved
Źródło: cafemirenium.kylos.pl/viewtopic.php?t=15405


Temat: Reklama Sieci serwerów WE-S ( Steam & Nonsteam )
» Serwery 1000 FPS do wynajęcia
» Dobrą muze w naszym radiu
» Niskie pingi na serwerach
» Przyzwoitych i aktywnych adminów
» Godziny wspaniałej zabawy i niezapomnianych chwil
» Ciekawy MapCykl
» Serwer FastDownload, nie będziesz musiał/a czekać godzine żeby pobrać mape!
» Ciekawe połączenia modów, modeli i autorski round sound
» Autorskie modyfikacje serwerów - CoD MoD, Easy Block, Sport Mod !
√Moderatorem - Osoba opiekująca sie forum i oferująca pomoc innym użytkownikom forum .
√Adminem serwera CS - osoby trzymające porządek na serwerach .
√VIP'em - osoba która pomaga w rozwoju sieci, posiadająca specjalne uprawnienia na forum jak i na serwerze.
√ Opiekunem serwera - jeśli znasz się na amxx, umiesz pisać pluginy, dbasz o rozwój i grywalność na serwerze otrzymasz dostęp do ftp i inne przywileje.
√ DJ-em naszego radia - chcesz prowadzić audycje, liste przebojów itp zgłoś sie do nas !» Status:
» IP serwera: 91.200.35.180:27016
» Nazwa serwera: Worlde-sport.pl #1 [EasyBlock]
» Ilość slotów: 12
» Hasło: BRAK
» Typ serwera: Steam Połącz
» Forum: >>>Clik<<<
» Godziny uptime: 24/7
» Tryb Rozgrywki: EasyBlock


Autorski, wypasiony serwer EB, własne niespotykane pluginy. Gra na serwerze polega na łapaniu przez CT przeciwników z TT którzy uciekają m.in. po blokach które mają dodatkowe moce.

» Status:
» IP serwera: 91.200.35.180:27017
» Nazwa serwera: Worlde-sport.pl #2 [4FUN]
» Ilość slotów: 17
» Hasło: BRAK
» Typ serwera: Steam Połącz
» Forum: >>>Clik<<<
» Godziny uptime: 24/7
» Tryb Rozgrywki: 4FUN+BF2


Połączenie serwera 4FUN z BF2, mnóstwo zabawy ,ciekawe i śmieszne pluginy połączone z mocami i rangami BF2.

» Status:
» IP serwera: 91.200.35.180:27018
» Nazwa serwera: Worlde-sport.pl #3 [HNS DM]
» Ilość slotów: 16
» Hasło: BRAK
» Typ serwera: NonSteam + Steam Połącz
» Forum: >>>Clik<<<
» Godziny uptime: 24/7
» Tryb Rozgrywki: HNS DeathMatch


Typowy serwer ganiany z modyfikacją DeathMatch, gra sie nie nudzi ponieważ nie czekasz aż wszyscy zginą

» Status:
» IP serwera: 91.200.35.180:27019
» Nazwa serwera: Worlde-sport.pl #4 [Zombi]
» Ilość slotów: 17
» Hasło: BRAK
» Typ serwera: NonSteam+Steam Połącz
» [b]Forum: >>>Clik<<<
» Godziny uptime: 24/7
» Tryb Rozgrywki: Zombi MIX


Połączenie paru modyfikacji zombi nemesis , survivor , normal , swarm , plaga , sniper , assassin , wielokrotna infekcja , armagedon, nowe niestandardowe mapy, bank ammmopacków, mozliwośc ulepszenia konta i kupna AP.
» Status:
» IP serwera: 91.210.128.190:27027
» Nazwa serwera: Worlde-sport.pl #5 [TP]
» Ilość slotów: 17
» Hasło: BRAK
» Typ serwera: Steam Połącz
» Forum: >>>Clik<<<
» Godziny uptime: 24/7
» Tryb Rozgrywki: TeamPlay


Typowy "czysty" serwer Team Play, modyfikacja jak sama nazwa mówi polega na grze drużynowej.

» Status:
» IP serwera: 91.200.35.179:27032
» Nazwa serwera: Worlde-sport.pl #6 [CoD Mod]
» Ilość slotów: 17
» Hasło: BRAK
» Typ serwera: NonSteam + Steam Połacz
» Forum: >>>Clik<<<
» Godziny uptime: 24/7
» Tryb Rozgrywki: CoD Mod


Modyfikacja CS oparta na klasach, mod autorski z własnymi klasami, polega na zdobywaniu XP oraz itemów, dodatkowo modele broni i graczy z gry CoD.

» Status:
» IP serwera: 91.210.128.125:27015
» Nazwa serwera: Worlde-sport.pl #7 [AIM HS]
» Ilość slotów: 14+1
» Hasło: BRAK
» Typ serwera: NonSteam + Steam Połącz
» Forum: >>>Clik<<<
» Godziny uptime: 24/7
» Tryb Rozgrywki: AIM HeadShot Only


Modyfikacja dla PRO graczy Małe mapki do szybkiej rozgrywki na których zabić można tylko HS

» Status:
» IP serwera: 91.200.35.179:27016
» Nazwa serwera: Worlde-sport.pl #8 [Sport Mod]
» Ilość slotów: 20+1
» Hasło: BRAK
» Typ serwera: NonSteam + Steam Połącz
» Forum: >>>Clik<<<
» Godziny uptime: 24/7
» Tryb Rozgrywki: Sport Mod


Kolejny autorski serwer ! Połączenie modyfikacji Soccerjam ,Amerykanski Football ,Zbijak ,Deathrace ,Walka na Bazzoki ,Berek Druzynowy ,Sparta Mod ,Boks, + walljump na niektorych modach, dodatkowo wyjatkowy Roundsound !

» Status:
» IP serwera: 91.210.128.80:27015
» Nazwa serwera: Worlde-sport.pl #9 [PaintBall]
» Ilość slotów: 16+1
» Hasło: BRAK
» Typ serwera: NonSteam + Steam Połącz
» Forum: >>>Clik<<<
» Godziny uptime: 24/7
» Tryb Rozgrywki: PaintBall


Modyfikacja polega na strzelaniu z kolorowych kulek z farbą, ciekawe modele broni, autorski roundsound oraz mapcykl.

» Status:
» IP serwera: 91.210.128.190:27017
» Nazwa serwera: Worlde-sport.pl [FFA Source]
» Ilość slotów: 19
» Hasło: BRAK
» Typ serwera: NonSteam + Steam Połącz
» Forum: >>>Clik<<<
» Godziny uptime: 24/7
» Tryb Rozgrywki: FreeForAll


Serwer Source FreeForAll czyli wszystko dozwolone.

» Status:
» IP serwera: 91.210.128.125:27960
» Nazwa serwera: POLSKI NOQUARTER XPSAVE | Hit4u.net
» Ilość slotów: 32
» Hasło: BRAK
» Forum: >>>Clik<<<
» Godziny uptime: 24/7,
» Tryb Rozgrywki: Noquarter XPsave
Źródło: cs-piwko.pl/viewtopic.php?t=6771